Jest 51 produktów.

Pokazano 1-48 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Materace do łóżek - piankowe i sprężynowe

Za skuteczną regenerację po trudnym dniu odpowiada wygodne łóżko. To jednak nie wszystko, aby mięśnie mogły odpocząć podczas snu należy pamiętać o doborze odpowiedniego wyściełania. Nasz sklep internetowy posiada szeroki wybór materacy online, które zostały wykonane tak, aby zapewnić jak najlepszy komfort snu. Oferujemy Państwu modele:

Materace piankowe online

Kładzie się je na łóżko, aby uzyskać dodatkową warstwę, która zwiększa komfort leżenia. Wykonano je z pianki, która dostosowuje swój kształt do ciała śpiącej osoby. Dzięki temu, podłoże jest wygodne dla każdego. Produkt doskonale sprawdza się w hotelach i pensjonatach. Materac piankowy, dostępny online w sklepie internetowym, ma miłą w dotyku powłokę, która dobrze odprowadza wilgoć. Pracownikom zajazdów wykonywanie codziennych obowiązków ułatwi zamek, którym jest wykończona powłoczka. Można ją szybko ściągnąć do prania. Artykuły są dostępne online w rozmiarach:

  • 200x200 cm,
  • 140x200 cm,
  • 160x200 cm,
  • 180x200 cm.

Materace Bonell - wkład z hartowanej stal

W sklepie internetowym mogą Państwo zaopatrzyć się w tradycyjny typ produktu. Kiedyś umieszczany był w tapczanach i wersalkach, dziś używają go zwolennicy elastycznego podłoża. W środku znajdują się metalowe sprężyny (bonelle). Mają kształt klepsydry, a ich rozmiar i metal, z którego zostały wykonane sprężyny bonellowe, mają wpływ na wygodę podczas leżenia. Miejsca podparcia zależą od liczby sprężyn bonellowych. Produkty z naszego sklepu internetowego są bardzo trwałe, a przez to ekonomiczne, bo wolno się eksploatują.

Materace kieszeniowe Pocket - 9 stref komfortu

Produkty pocketowe są złożone z wkładów, w skład których wchodzą:

  • sprężyna kieszeniowa,
  • płyta z tworzywa,
  • pianka poliuretanowa,
  • pokrowiec.

Sprężyny w modelach pocketowych mają kształt walca i zapewniają wiele punktów podparcia dla kręgosłupa. Sprawdzają się w łóżkach dwuosobowych, gdyż nie zginają się i nie falują. W naszym sklepie internetowym są dostępne hypoalergiczne produkty średnio twarde. Pokrowce na modele pocketowe mają fakturę obustronnie pikowaną. Wszystkie produkty można zamówić online.