Topper Memory 200x200
search
  • Topper Memory 200x200

Topper Memory 200X200

500,00 zł
Ilość

Materac nawierzchniowy TOPPER  poprawia komfort snu na materacu właściwym . Pianka MEMORYFOM z której jest wykonany idealnie modeluje się do kształtu ciała.Pokrowiec jest wykonany z ekskluzywnej, delikatnej i miłej w dotyku tkaniny pikowanej, która ma bardzo dobre właściwości odprowadzania wilgoci. Zamek błyskawiczny umożliwia szybkie ściągnięcie pokrowca, nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 30°C.

Nakładkę można zastosować  na wszelkich rodzajach materacy jako wierzchnią warstwę, jednak doskonale sprawdzi się na nierównych sofach, kanapach jak również wersalkach. Idealnie odwzorowuje kształt ciała, pozwala przybrać kręgosłupowi naturalną pozycję, ponad to dzięki równomiernemu rozłożeniu obciążenia poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom. Przyczynia się do zredukowania dolegliwości związanych z kręgosłupem. Pianka jest bardzo elastyczna, dzięki czemu jest bardziej odporna na trwałe odkształcenia. Jest produktem wrażliwym na temperaturę, jeśli działa na nią niska temperatura to ulega utwardzeniu, jeśli wyższa to staje się miękka. Jest to bardzo przydatna cecha w materacach, ponieważ, podczas gdy wypoczywamy ciepło naszego ciała będzie wywoływało reakcję pianki.

Rozmiar 200x200x5

Opis

Długość
200 cm
Szerokość
200 cm
Wysokość
5 cm

W celu dostosowania produktu do Państwa indywidualnych potrzeb, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta na nr tel. 782022104 lub mailowo tradameble@gmail.com lub sklep@tradameble.pl

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.